• Обновено
0.5 Инчен 12 mm или 1.2 mm розова и бела plaid лента

0.5 Инчен 12 mm или 1.2 mm розова и бела plaid лента

DEN 264.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AMORYHEART
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
1/2
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
a039
Шема:
Геометриски
Тип На Производ:
Панделки
Името 8:
пинк памучен ткаенина на карета лента
Име 9:
шкотскиот plaid лента
Име 1:
plaid лента,plaid божиќ лента,tartan plaid лента
Име 2:
селектирани plaid памучен ткаенина на карета лента,tartan лента,tartan plaid лента
Име 3:
памучен ткаенина на карета лента,селектирани plaid памучен ткаенина на карета лента
Име 4:
решетки лента,проверки панделки,памучен ткаенина на карета тафт лента,
Името 5:
tartan панделки,декоративни plaid панделки
Името 6:
Шкотскиот Tartan Панделки,Шкотскиот Божиќ Селектирани Лента
Името 7:
Памучен Ткаенина На Карета Лента За Коса, Лак,Решетки Лента За Коса, Лак
Големина:
1/2, 1/2 inch, 0.5,0.5 inch,12 mm, 1.2 cm

Купувачи како што избираат