• Обновено
Нови Пристигнување удобен велосипедизам се справи со појас на патот велосипед handlebar лента Заврши 1.95 м 30*2,5 mm Велосипед Бар Лента Со 2 Лентата за Приклучоци

Нови Пристигнување удобен велосипедизам се справи со појас на патот велосипед handlebar лента Заврши 1.95 м 30*2,5

DEN 205.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
BPG-201
Употреба:
BMX,Круизери,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,Велосипеди на Патот
Ширина:
300 - 400mm
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Компоненти:
контрола
Тип:
се справи со лента
Материјал:
синтетички сунѓери
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат