• Обновено
13 14 15.6 17.3 инчен Компјутер Торба Shockproof Лаптоп Ранец Платно Слободно Мажи Жени Лаптоп, Лаптоп Ранец

13 14 15.6 17.3 инчен Компјутер Торба Shockproof Лаптоп Ранец Платно Слободно Мажи Жени Лаптоп, Лаптоп Ранец

DEN 1296.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
13-inch, 14-inch, 15-inch, 17-inch
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Ранец
Бренд Име:
MANJIANGHONG(xiangbao)
Материјал:
Платно
Пакет:
Yes
Применливи модели:
MacBook Air
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Ранци
Број На Модел На:
w4011
боја:
5 бои
Стил:
Торба за лаптоп
Текстурата на материјалот:
Платно
Големина:
13 Inch, 14 Inch ,15 Inch,17 inch

Купувачи како што избираат