• Обновено
Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина ЗА FITCHEVROLET MERIVA 1.8 L L4 93312956 F000ZS0215 2002-2006

Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина ЗА FITCHEVROLET MERIVA 1.8 L L4 93312956 F000ZS0215 2002-2006

DEN 672.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
Метал + гума
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
14cm
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Тежина:
1kg
Година:
2002-2006
Специјални Функции:
палење серпентина
Тип На Објект:
Вози Елементи
Објектот Должина:
16cm
Објектот Висина:
14cm
Бренд Име:
EAPENERGY
Име На Модел:
93312956 F000ZS0215
Зафатнина:
1800cc
палење серпентина:
палење серпентина

Купувачи како што избираат