• Обновено
Романтични Автоматско 7 Боја 5 LED Светла Предавање Врнежи од дожд Туш Главата, Еден Круг Главата РК-9816 за Вода Бања Бања

Романтични Автоматско 7 Боја 5 LED Светла Предавање Врнежи од дожд Туш Главата, Еден Круг Главата РК-9816 за Вода

DEN 199.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Број На Модел На:
HGA004201
Туш форма:
Круг
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Рака Држете
Бренд Име:
ICOCO
Туш Главата Функција:
Врнежи Од Дожд Туш Глави
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг

Купувачи како што избираат