• Обновено
0.5 Инчен 12 mm или 1.2 mm Решетки Лента За Коса, Лак

0.5 Инчен 12 mm или 1.2 mm Решетки Лента За Коса, Лак

DEN 264.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AMORYHEART
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
1/2
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
a022
Шема:
Геометриски
Тип На Производ:
Панделки
Името 8:
црн и бел памучен ткаенина на карета лента
Име 9:
памучен ткаенина на карета тафт лента
Име 1:
plaid лента,plaid божиќ лента,tartan plaid лента
Име 2:
селектирани plaid памучен ткаенина на карета лента,tartan лента,tartan plaid лента
Име 3:
памучен ткаенина на карета лента,селектирани plaid памучен ткаенина на карета лента
Име 4:
решетки лента,проверки панделки,памучен ткаенина на карета тафт лента,
Името 5:
tartan панделки,декоративни plaid панделки
Името 6:
Шкотскиот Tartan Панделки,Шкотскиот Божиќ Селектирани Лента
Името 7:
Памучен Ткаенина На Карета Лента За Коса, Лак,Решетки Лента За Коса, Лак
Големина:
1/2, 1/2 inch, 0.5,0.5 inch,12 mm, 1.2 cm

Купувачи како што избираат