• Обновено
Новата дама на модниот кристали 16mm плоштадот flatback облека копчиња додаток чевли торба појас копчиња 30pcs многу бесплатен превозот

Новата дама на модниот кристали 16mm плоштадот flatback облека копчиња додаток чевли торба појас копчиња 30pcs многу

DEN 417.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
EB150331
Шарм Тип:
Плоштад
Тип:
плоштад flatback облека копчиња
Големина:
16mm x 16mm
MOQ:
30pcs
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Метал Позлата боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Животна средина-пријателски материјал:
Бакар камен носителот+камења

Купувачи како што избираат