• Обновено
трговија на големо предводена од кабинетот на светлина висока осветленост 5630 smd led лента осветлување 72leds/метар за Контра осветлување комерцијални декорација

трговија на големо предводена од кабинетот на светлина висока осветленост 5630 smd led лента осветлување 72leds/метар

DEN 4404.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
ledbluebell
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
BL-5050-72
Употреба:
празник
Ширина:
100cm
Должина:
100cm
Е dimmable:
No
Карактеристики:
led лента
Напон:
12V
Гаранција:
1year
Употреба:
Затворен Осветлување
Wattage:
14.4w
База Тип:
Други
боја:
Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки

Купувачи како што избираат