• Обновено
DAGNGAO мода Најновите рачно изработени Anatolian Пастир pendant Ѓердан жените ѓердан ѓердан симпатична Куче Накит Миленичиња Љубовници Подарок

DAGNGAO мода Најновите рачно изработени Anatolian Пастир pendant Ѓердан жените ѓердан ѓердан симпатична Куче Накит

DEN 551.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато во Боја, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Pendant Големина:
19mmwide * 27mmtall*1.3 mmthick
Број На Модел На:
N906
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Функција:
Среќен

Купувачи како што избираат