• Обновено
10 парчиња 6mm мотоцикл обтекател тело завртки за suzuki gsxr 600 sv650 gsr 600 триумф daytona 675 765r 09 10 11 12 13 14 15 16

10 парчиња 6mm мотоцикл обтекател тело завртки за suzuki gsxr 600 sv650 gsr 600 триумф daytona 675 765r 09 10 11 12

DEN 251.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-FB-002
Објектот Ширина:
0inch
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Победа,Победа,Aprilia
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
0kg
Бои:
црвено/сребрена/зелена/портокал/златниот/сино/црна
Употреба:
Обтекател тело Завртки Завртки
Е Прилагодена:
Yes

Купувачи како што избираат