• Обновено
10PCS 14# Wifreo Пена Риболов на Пастрмка Суви Лета Mayfly Caddis

10PCS 14 Wifreo Пена Риболов на Пастрмка Суви Лета Mayfly Caddis

DEN 112.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
# 14
Бренд Име:
Wifreo
Големина:
14

Купувачи како што избираат