• Обновено
1pcs 4-Дупки Робот Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта/Желе/Пудинг/Мраз/Бонбони DIY Мувла

1pcs 4-Дупки Робот Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта/Желе/Пудинг/Мраз/Бонбони DIY Мувла

DEN 180.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Longzang
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
TYY-4-Дупки робот
боја:
случаен
Големина:
14.6*14* 2.7 CM
Тежина:
60g
Пакување:
1pcs/opp вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат