• Обновено
Led цвет светла Lotus светлина буда светилка За ламбата Новина уметнички оптички влакна цвет

Led цвет светла Lotus светлина буда светилка За ламбата Новина уметнички оптички влакна цвет

DEN 1891.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Променливи
Употреба:
празник
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
боја:
Пинк
Приклучете Го Опашка:
No
Карактеристики:
светлината-емитирачки Шарени трансформација
Гаранција:
2 години
сертификација:
ROHS
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Повод:
дневна соба
Празник Име:
Божиќ
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
KS039
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
1-5m
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
50cm
Бренд Име:
GROWSUN
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
База Тип:
Flowerpot

Купувачи како што избираат