• Обновено
Бесплатен превозот -100PCs 27x13mm Шиење Дрво Копчиња рачно изработени Писмо Врежан 2 Дупки Овална Украсни Копчиња Scrapbooking J2388

Бесплатен превозот -100PCs 27x13mm Шиење Дрво Копчиња рачно изработени Писмо Врежан 2 Дупки Овална Украсни Копчиња

DEN 114.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Боење
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
X-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
J2385

Купувачи како што избираат