• Обновено
Уметноста Новиот Дизајн на куќа оркестарот Винил во Историјата на човековата еволуција Ѕид Decals отстранлив ПВЦ дома декорација шарени Налепница во соба

Уметноста Новиот Дизајн на куќа оркестарот Винил во Историјата на човековата еволуција Ѕид Decals отстранлив ПВЦ дома

DEN 177.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Small 53cm x 46cm, Big 58cm x 150cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
QT-0437
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YZHTYHX
Материјал:
Винил
Позиција:
ѕид прозорец врати
избор на боја:
изберете од боја табела
Функција:
Табла Налепница
Matetial:
Винил
Пакет:
Меѓународниот стандард
испорака:
брзо и безбедно

Купувачи како што избираат