• Обновено
LZHLQ Гроздобер Splice Геометриски Голем Ѓердан Мода Дебел Метал на Моделот Бренд Макси Ѓердани Трендовски Жените Џемпер Синџир Накит

LZHLQ Гроздобер Splice Геометриски Голем Ѓердан Мода Дебел Метал на Моделот Бренд Макси Ѓердани Трендовски Жените

DEN 98.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZHLQ
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
16KJ-T191
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
70g
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Панк резба геометрија
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат