• Обновено
14.5*12CM Љубов Срцето БОРЕЧКА ТОПКАТА Автомобил Налепница Decal Рефлексивни Забавна Мотоцикл Декоративни Тело Налепници Црна/Сребрена C2-0300

14.5*12CM Љубов Срцето БОРЕЧКА ТОПКАТА Автомобил Налепница Decal Рефлексивни Забавна Мотоцикл Декоративни Тело Налепници

DEN 47.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C2-0300
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
14.5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
Место на Потекло :
Жеџијанг Во Кина
боја:
Црна СРЕБРО.

Купувачи како што избираат