• Обновено
Центар рол бар set5 За 1/5 HPI Baja 5B 5T 5SC

Центар рол бар set5 За 1/5 HPI Baja 5B 5T 5SC

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Пластични Тип:
PC
Број На Модел На:
B107
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Центар рол бар set5
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
B107
Материјал:
Композитен Материјал
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Радио Контрола Стил:
РК Модел
Извор На Енергија:
Гас
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат