• Обновено
Топ мода Гроздобер Маслото печати на Платно Австралија сајтот Слики Декоративни Сликарство ѕид уметност, занает налепница RZ-DT-104

Топ мода Гроздобер Маслото печати на Платно Австралија сајтот Слики Декоративни Сликарство ѕид уметност, занает налепница

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
12x11 Инчен, 19x17 Инчен, 25x22 Инчен
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
RZ-DT-104
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
BLINGIRD
Предмети:
Австралија мапа
ѕид уметност, занает:
cuadros декорација
Дома Декоративни:
Ѕид слики за дневна соба
Маслото материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Висат Во:
Дневна Соба, Спална Соба Канцеларија Кафулиња Хотели
Пакување:
Се тркалаат во цевка
Декорација:
Дома Декорација За Дневна Соба
Стил:
модерната маслени
Предмет:
Цвеќиња маслени
Декоративни:
Ѕид слики за дневна соба
ѕид уметност маслени:
Модерната Апстракт Маслото На Платно

Купувачи како што избираат