• Обновено
Дувачкиот Стакло Топката Гроздобер Ѕид Светла Тела Lumiled Замав Долго Рака Ѕид Светлина Лофт Индустриски Ѕид Светилка Wandlamp Lamparas Споредено

Дувачкиот Стакло Топката Гроздобер Ѕид Светла Тела Lumiled Замав Долго Рака Ѕид Светлина Лофт Индустриски Ѕид Светилка

DEN 1813.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,EMC,PSE,VDE,CCC
Бренд Име:
IWHD
Боја На Каросеријата:
Јасно,Жолта
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
led сијалица, lumiled
Сенка Ветер:
До & Долу
Тело Материјал:
Бакар
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
S567255
Број на извори на светлина:
1

Купувачи како што избираат