• Обновено
2-20pcs N52 NdFeB Блок 100x10x10 mm околу 4 Долго Бар Силна Neodymium Постојан Магнет Ретки Земјата Индустрија Промешајте Magnetics

2-20pcs N52 NdFeB Блок 100x10x10 mm околу 4 Долго Бар Силна Neodymium Постојан Магнет Ретки Земјата Индустрија Промешајте

DEN 479.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
2 парчиња, 4pcs, 10pcs, 20pcs
Композитни:
NdFeB Магнет
Број На Модел На:
HMME
Со Дупки:
No
Обликот:
блок
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Материјали:
NdFeB
одделение:
N52 МОЖЕ да СЕ CUSOTOMIZED
Димензии:
Како што е прикажано во описите
Magnetizing:
ПРЕКУ ДЕБЕЛИНА
позлата:
NICUNI
MOQ:
1 КОМПЈУТЕР, ПОНИСКА ЦЕНА ЗА ПОГОЛЕМА КОЛИЧИНА
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат