• Обновено
Бесплатен превозот стакло мозаик плочки за бања и кујна и надворешен ѕид плочки подни плочки

Бесплатен превозот стакло мозаик плочки за бања и кујна и надворешен ѕид плочки подни плочки

DEN 9360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла-Доказ,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Други
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P52
Стил:
кинески стил
Материјал:
Стакло

Купувачи како што избираат