• Обновено
10X 6mm Мотоцикл Обтекател Тело Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка Пролет Bolots Ореви Завртки за хонда дио onda vfr 800 KTM

10X 6mm Мотоцикл Обтекател Тело Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка Пролет Bolots Ореви Завртки за хонда

DEN 249.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Објектот Тежина:
0.07kg
Објектот Ширина:
0.5inch
Објектот Висина:
0.2inch
Име На Модел:
RH2-FB-002
Бренд Име:
ZRIHE
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Должина:
0.7inch
Бои:
црвено/сребрена/зелена/портокал/златниот/сино/црна
Употреба:
Обтекател тело Завртки Завртки
Е Прилагодена:
Yes

Купувачи како што избираат