• Обновено
Моден дупли линии V Chevron прстен за жените трговија на големо и мешана боја

Моден дупли линии V Chevron прстен за жените трговија на големо и мешана боја

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
18K Злато позлатен, Сребро позлатен, Розово злато позлата
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
6.5 mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
jz032405
Бренд Име:
Woojila
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Главната Пол:
Децата,Унисекс,Жените
За прилики:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Метална боја:
18K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Превозот начин:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Клучни Зборови За Пребарување:
Сребро позлатен прстени,18K Злато Позлатен прстени,midi ѕвони,Ѕвони
Накит Тип:
Прстени

Купувачи како што избираат