• Обновено
Авторски Joyetech РАСКОШЕН atomizer 6ml OrnateTank со македон-ски SS316L 0.15 ohm главата на Врвот на пополнување на e цигара Atomizer Дијаметар 25mm

Авторски Joyetech РАСКОШЕН atomizer 6ml OrnateTank со македон-ски SS316L 0.15 ohm главата на Врвот на пополнување

DEN 614.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сребрена
Калеми Тип:
Заменливи
Број На Модел На:
РАСКОШЕН Atomizer
Компатибилен Модел:
510
Бренд Име:
JOYETECH
Од:
JOYETECH
боја:
Црна, Сребрена
Капацитет:
6ml
Големина:
25 (Diameter) x 70 (Height) mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Pyrex стаклена цевка
Пополнување:
топ пополнување
струење:
Прилагодливи струење контрола
Нето тежина:
130g
Применливи Глави:
Македон-ски SS316L 0.15 ohm / македон-ски Тројно 0.15 ohm глава

Купувачи како што избираат