• Обновено
Zerosky Мека TPU Силиконска Гума Транспарентен Shockproof Случај За Google Пиксели 2 2XL Покривајте Телефонот Случаи Заштитна Кожата

Zerosky Мека TPU Силиконска Гума Транспарентен Shockproof Случај За Google Пиксели 2 2XL Покривајте Телефонот Случаи

DEN 45.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
за Google Пиксели 2, за Google Пиксели 2XL
дизајн:
Обична,Транспарентна
Карактеристики:
blb2957sjk71011
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
For Google Pixel 2 2XL
Бренд Име:
Zerosky
Компатибилен Бренд:
за Google

Купувачи како што избираат