• Обновено
UBEAUTY Нови Пристигнување Гроздобер Кожна врвка за околу Бенд Јаже Хривнија Алка за Мажи Накит бесплатен превозот

UBEAUTY Нови Пристигнување Гроздобер Кожна врвка за околу Бенд Јаже Хривнија Алка за Мажи Накит бесплатен превозот

DEN 71.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
QNW2190
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
UBEAUTY
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Тип:
хривнија
Материјал:
Кожа, Цинк Легура
Должина:
21cm

Купувачи како што избираат