• Обновено
Гроздобер Ретро Античките Ориентални Кинески Пеперутка Calligraphy A4 Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Платно Сликарство Без Рамка Дома Деко

Гроздобер Ретро Античките Ориентални Кинески Пеперутка Calligraphy A4 Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Платно

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x25cm без рамка, A4 21x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50X70cm без рамка, 60x80cm без рамка, 70x100cm без рамка
Стил:
Модерна
Бренд Име:
wishspace
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
LS611105
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Тип На Објект:
животно ѕидното сликарство
Големина:
custom made any size
Димензија конверзија:
1inch=2.54 см
Тема стил:
Модерна
Занает/Технологија:
Печатење
Еко-Пријателски:
Yes
Функција:
Дома декорација
Красат одделение:
високата мода
Примена:
Облагородување Декорација
Употреба повод:
деца соби бебе соба дневна соба и спалната соба канцеларија

Купувачи како што избираат