• Обновено
Adixyn Аллах Ѓердан & Pendant Мода Христијански Накит Златна Боја/Бакар Населението Се Муслимани, Исламот Жени/Мажи Божиќ Подароци

Adixyn Аллах Ѓердан & Pendant Мода Христијански Накит Златна Боја/Бакар Населението Се Муслимани, Исламот Жени/Мажи

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
само pendant, со 45см синџир, со 60см синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Adixyn
Број На Модел На:
0927
Големина:
3.6cm*2.5cm
Повод:
Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија
Земја:
Иран блискиот исток и Арапскиот Австралија, Европа и Америка
синџир:
45см 60см

Купувачи како што избираат