• Обновено
YYW Топла Природни Круг Moonstone Монистра Со Различна Боја Лабава Монистра 4 6 8 10 12MM Изберете Големина За Накит Одлуки Бесплатен Превозот

YYW Топла Природни Круг Moonstone Монистра Со Различна Боја Лабава Монистра 4 6 8 10 12MM Изберете Големина За Накит

DEN 194.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
4mm Approx 95PCs, 6mm Approx 63PCs, 8mm Approx 47PCs, 10mm Approx 38PCs, 12mm Approx 31PCs
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
161207164201
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
70g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
161207164201:
464329
Ефект:
различна големина за избор
Должина:
15Inch
квалитет:
одделение А
Обликот:
Круг
Тежина:
70g

Купувачи како што избираат