• Обновено
Нови 2017 Пурпурна враќањето дома Фустани со Кристал Краток Партија Фустани 8-мо одделение на Матурските Фустани vestido де formatura curto

Нови 2017 Пурпурна враќањето дома Фустани со Кристал Краток Партија Фустани 8-мо одделение на Матурските Фустани vestido

DEN 3240.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Враќањето дома
Тип На Објект:
враќањето дома фустани
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Душо
Декорација:
Sequined,Beading,Кристално
Бренд Име:
скромни велејќи
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Моден Елемент:
едноставна
Материјал:
Полиестер,Памук
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски
Број На Модел На:
SH0050
враќањето дома фустани:
Vestido Де Феста Curto
враќањето дома кратки фустани:
Враќањето Дома Фустан
враќањето дома фустани 2017:
Vestido де феста
Vestido де Formatura Curto:
Коктел
vestidos де coctel:
Пром Фустани
vestido curto:
Пром Фустани
vestidos де quinceanera:
vestidos де феста
vestidos де renda:
vestidos де graduacion 2017
vestidos cortos де коктел:
vestidos де graduacion 2017 cortos
vestidos formatura curto:
vestido branco

Купувачи како што избираат