• Обновено
Рачно изработени Порцелански морска ѕвезда Монистра Насоки, Pearlized, Мешана Боја, 17~19x9.5~10.5 мм, Дупка: 2mm; за 22pcs/влакно, 10.5

Рачно изработени Порцелански морска ѕвезда Монистра Насоки, Pearlized, Мешана Боја, 17~19x9.5~10.5 мм, Дупка: 2mm;

DEN 1950.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PORC-E007-M
Објектот Тежина:
585 g
Материјал:
Керамички
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Стил:
Pearlized
Обликот:
морска ѕвезда
Употреба:
Монистра
единица:
10Strands
Материјал:
порцелански

Купувачи како што избираат