• Обновено
YJZT 16.6*7.2 CM ЗОМБИ СЕМЕЈСТВО Винил Автомобил-стил, Decals Автомобил Прозорец Налепница Црна/Сребрена S8-1230

YJZT 16.6*7.2 CM ЗОМБИ СЕМЕЈСТВО Винил Автомобил-стил, Decals Автомобил Прозорец Налепница Црна/Сребрена S8-1230

DEN 44.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
16.6cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Висина:
7.2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
S8-1230
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Купувачи како што избираат