• Обновено
НОВИ 433Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch DC 12V 10A 1CH Реле Приемник Модул H15

НОВИ 433Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch DC 12V 10A 1CH Реле Приемник Модул H15

DEN 143.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Гаранција:
Други
Број На Модел На:
1A40960
Карактеристики:
Други
тековната:
10A
Тип На Објект:
Прекинувачи

Купувачи како што избираат