• Обновено
100pcs/многу Бела Drawable Мали Organza Кеси 7x9cm Корист Свадба на Божиќ Подарок Торба Накит Пакување Кеси & Пошта

100pcs/многу Бела Drawable Мали Organza Кеси 7x9cm Корист Свадба на Божиќ Подарок Торба Накит Пакување Кеси & Пошта

DEN 81.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Сива, Розова
Тип:
Настан & Партија Материјали
Број На Модел На:
X-000
Материјал:
Пластични
Настан & Партија Ставка Type:
подарок торба
Бренд Име:
Mosoon Сонувач
Повод:
сите

Купувачи како што избираат