• Обновено
DWZ 3pcs 100*915mm Пескарење Ремени 240/320/400 Ронки Мелење Полирање на Алуминиум Оксид

DWZ 3pcs 100*915mm Пескарење Ремени 240/320/400 Ронки Мелење Полирање на Алуминиум Оксид

DEN 180.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Дрво
Големина:
100mm/4
Бренд Име:
DWZ
Број На Модел На:
3pcs
is_customized:
No
Ронки:
240, 320, 400 ронки
Тип:
пескарење појас

Купувачи како што избираат