• Обновено
Луција Занаети Мулти Стил Sequins Закрпи Железо-на Круната Усна Шие Печ Налепница Applique Облека Торба DIY Додатоци 082007352(1)

Луција Занаети Мулти Стил Sequins Закрпи Железо-на Круната Усна Шие Печ Налепница Applique Облека Торба DIY Додатоци

DEN 92.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
Multi Size
Број На Модел На:
082007352(1)
Бренд Име:
Луција занаети
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Sequined
дизајн:
Усна,Круна,со шише парфем,пердув,Pow,Роза,Усна стап,Срцето,сладолед
Пакет:
11pcs/многу
Материјал:
Крпа,Sequins
Место на Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат