• Обновено
beibehang de papel parede Остава врежана едноставна дневна соба позадина позадина забава место облека продавница позадина

beibehang de papel parede Остава врежана едноставна дневна соба позадина позадина забава место облека продавница позадина

DEN 981.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
A0301
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Нумерирање:
7836

Купувачи како што избираат