• Обновено
Овална Ајфеловата Кула 16pcs Стакло Cabochon 18x25mm Flatback Купола Cabochon Embellishments База Поставување DIY Додатоци Накит

Овална Ајфеловата Кула 16pcs Стакло Cabochon 18x25mm Flatback Купола Cabochon Embellishments База Поставување DIY

DEN 66.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
18x13mm 20pc, 18x25mm 16pc, 20x30mm 12pc
Регионален Функција:
Јапонија
Материјал:
Камен
Стил:
Јапонија Стил
Тема:
Љубов
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Случајно
Производ Карактеристики:
За Фото Занает Камео
Употреба:
За да се вклопи во празно накит поставување
Обликот:
Овална Форма
Количина:
16/12/20pcs
Подготви време:
Во рок од 2 дена
Големина:
18*25/13x18/20x30mm
Е Прилагодена:
Yes

Купувачи како што избираат