• Обновено
2017 Зима Тактички Јакна Мажи Men ' s Воена Војска Надолу Памук Паркови Јакна Грб Задебелување Топло Outwear Overcoat Облека.DB17

2017 Зима Тактички Јакна Мажи Men ' s Воена Војска Надолу Памук Паркови Јакна Грб Задебелување Топло Outwear Overcoat

DEN 1919.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Стил:
Сафари Стил
Тип:
Широк-waisted
Декорација:
Epaulet,Батон,Везови,Џебови,Патентите
Бренд Име:
Asstseries
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Патент
Тежина:
0.8~1.2kg
Обвивка Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Collarless
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
Воена Зимска Јакна Мажи
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Пополнување:
Памук
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Одредување На Содржина:
Долу Памук
Стил:
Моден

Купувачи како што избираат