• Обновено
за Audi A4 S4 Б8 Сребрен Прстен 6 Брзина Опрема Shift Knob Рачен Менувач Ракомет Shift Глава Општи Knob

за Audi A4 S4 Б8 Сребрен Прстен 6 Брзина Опрема Shift Knob Рачен Менувач Ракомет Shift Глава Општи Knob

DEN 237.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Тежина:
350g
Бренд Име:
Auzan
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
10.8cm
опрема:
6 брзина
Fitment:
За Audi A4 S4 Б8 8K / А5 8T / П5 8R S-ЛИНИЈА 07-15

Купувачи како што избираат