• Обновено
Renensin DIY слушалки Кабли линија За Shure SE215 SE315 W40 W50 W60 W80 Порта Слушалка Кабел за Andrews iphone, ipad MP3 MP4

Renensin DIY слушалки Кабли линија За Shure SE215 SE315 W40 W50 W60 W80 Порта Слушалка Кабел за Andrews iphone, ipad

DEN 168.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Сива,црна
Бренд Име:
Renensin
Број На Модел На:
headphone Кабли линија За Shure SE215 SE315 W40 W50 W60 W80
Големина:
headphone Cables line For Shure SE215 SE315 W40 W50 W60 W80
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No
MMCX Алуминиумска фолија линија Кабли:
Yes
слушалка Кабел за Shure Se215:
Yes
Hifi OCC Кабел за слушалки без микрофон:
Yes
MMCX аудио кабел:
Yes
слушалка кабел за UE900:
Yes
За Shure se535 SE846 Кабел:
Yes
Модел:
слушалка кабел За Shure SE215 SE425 SE535 SE846 UE900

Купувачи како што избираат