• Обновено
Среќен Божиќ (2), смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Поставува Дома Декор

Среќен Божиќ (2), смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Поставува Дома Декор

DEN 283.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT бело платно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
боја:
Бела
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот бод работа
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT

Купувачи како што избираат