• Обновено
1 КОМПЈУТЕР SG2.0 серија Прецизност автоматско завртка внесувач,висок квалитет на автоматско завртка фармацевт,Завртка Подвижни

1 КОМПЈУТЕР SG2.0 серија Прецизност автоматско завртка внесувач,висок квалитет на автоматско завртка фармацевт,Завртка

DEN 1224.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Шрафцигер Сет
Извор На Енергија:
AC
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
SG2.0
Фреквенција:
0 HZ
Номинална Влезна Моќност:
0 W
Тежина:
200G
is_customized:
Yes
Број На Производ:
FC445
Навој Дијаметар:
1.9 до 2.1 mm
завртка големина:
3.0 да 3.5 mm
Завртка должина :
Од 6 до 12 мм(исклучувајќи ореви)
Навој на главата дебелина:
неограничен број на
Номинална Напон:
0 V
Извор На Енергија:
Електрична енергија

Купувачи како што избираат