• Обновено
6mm големина,Природно Сива Labradorite Камен Бакар Синџир,Флеш Камења Фацетирани Круг Мушка Месинг Жица Завиткан Rosary Синџир

6mm големина,Природно Сива Labradorite Камен Бакар Синџир,Флеш Камења Фацетирани Круг Мушка Месинг Жица Завиткан Rosary

DEN 635.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
LS208
Производ Карактеристики:
rosary синџир
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Објектот Висина:
0.5inch
Бренд Име:
srbstsq
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Labradorite
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Големина:
About 6mm

Купувачи како што избираат