• Обновено
Карбонски Влакна D Стил Автомобил Пред Трупци Усна Престилка Случај За Lamborghini Huracan LP600 LP610 Купе 2 Вратата 2014-2017

Карбонски Влакна D Стил Автомобил Пред Трупци Усна Престилка Случај За Lamborghini Huracan LP600 LP610 Купе 2 Вратата

DEN 21576.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
Случај За Lamborghini Huracan LP600 LP610 Купе 2-Врата 14-17
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
SML-XM270
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
85cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
8cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автомобил Предниот Браник Трупци Страна Престилки
Објектот Тежина:
1.8kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
Случај За Lamborghini Huracan LP600 LP610 Купе 2-Врата 14-17
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Шрафови
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
Polyfoam кутија
Функција:
Мала тежина

Купувачи како што избираат