• Обновено
ниска брзина ликвидација механички и електронски На bobbin главата Компјутер везови машина резервни делови

ниска брзина ликвидација механички и електронски На bobbin главата Компјутер везови машина резервни делови

DEN 84.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Бод Формирање:
Заклучување Бод
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Се Хранат Механизам:
упатство

Купувачи како што избираат