• Обновено
Pro 1 Парче Мулти Fuction Професионални Салон Коса Боење Чешел Нерѓосувачки Челик Опашка Коса Боја На Четка Во Двоен Страна 2 Бои

Pro 1 Парче Мулти Fuction Професионални Салон Коса Боење Чешел Нерѓосувачки Челик Опашка Коса Боја На Четка Во Двоен

DEN 43.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Бела
Бренд Име:
Mythus
Број На Модел На:
опашка
Материјал:
Пластични
Големина:
22cm
Тип На Објект:
чешел
Пакет:
OPP вреќа
дизајн:
мулти-функција
Употреба:
Коса Салон За Боење
превозот:
Aliexpress превозот
потекло место:
Кина
се применуваат:
коса салон
Име:
Косата Боење Чешел
ОЕМ:
на располагање
Функција:
Професионални
Материјал:
Најлон Пластика Челик

Купувачи како што избираат