• Обновено
3PCS Розова Кавер-Bowknot Новородено Бебе Девојка Момче Блузи Romper +Долги Панталони Headband Тимови Сет

3PCS Розова Кавер-Bowknot Новородено Бебе Девојка Момче Блузи Romper +Долги Панталони Headband Тимови Сет

DEN 159.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
Emmababy
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Купувачи како што избираат