• Обновено
Марина Pillowcase Обичај Памук, Лен Плоштадот Декоративни навлаки за Покривање Zippered 45x45cm една страна

Марина Pillowcase Обичај Памук, Лен Плоштадот Декоративни навлаки за Покривање Zippered 45x45cm една страна

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
45x45cm one side
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Број На Модел На:
A1017
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Стил:
Модерна
Материјал:
Памук,Лен
боја:
Како се покаже слика
Обликот:
Плоштад
Со основни или не:
Само маска
Големина:
45x45cm
Употреба:
декоративни,постелнина,патување
Дел:
вратот,грбот
Печати:
Еден страна
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
марина

Купувачи како што избираат